Новини

Група компаній «НІКО-Захід» та «Захід Моторс» запрошує усіх на феєричне святкування свого 10-річного ювілею!

31 серпня о 12.00 на території ДЦ «НІКО-Захід» та «Захід моторс» розпочнеться масштабне дійство, присвячене 10-річчю компанії у Львові!

На гостей свята чекатиме перший на Західній Україні автомобільний ярмарок, на якому буде представлено близько 100 автомоблів різних брендів та комплектацій. На усі автомобілі, представлені на ярмарку, у цей день діятимуть унікальні цінові пропозиції, які не залишать байдужими прихильників брендів компанії.

Крім того, гості свята зможуть переглянути захопливе мотошоу, насолодитися виступом кавер-гурту “Бабл Хедс”  та спробувати смачні частунки від партнерів свята. Ви зможете взяти участь у цікавих конкурсах та розвагах, а також пройти тест-драйв на представлених автомобілях.

Для найменших гостей діятиме спеціальна дитяча зона з надувною гіркою, забавками від веселих аніматорів та смачним морозивом від партнера свята ТМ «ЛІМО».

Генеральним партнером свята виступила СК «Альфа Страхування». Офіційний партнер заходу - ПАТ «IdeaBank».

Ера автомобільної компанії «НІКО-Захід» у Львові розпочалася у 2003 році з появою красеня-салону. У 2007 році було відкрито також салон «Захід Моторс», що входить до групи компаній «НІКО» і сьогодні представляє на ринку бренд Mazda. За десять років «НІКО-Захід» та «Захід Моторс» зуміли стати лідерами автомобільної галузі не лише у Західному регіоні, а й України в цілому. За цей час компаніями продано близько шести тисяч автомобілів, а послугими СТО компанії користуються понад 11 000 клієнтів!

Свій девіз «Ми працюємо для Вас!» львівські дилерські центри групи компаній «НІКО» постійно підтверджують проведенням різноманітних акцій та соціальних заходів, актуальними пропозиціями та умовами партнерства, в результаті чого  є одними із найактивніших автомобільних компаній регіону.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка,за телефоном 298-95-49