Новини

Компанія «Захід Моторс» знову стала лідером офіційної дилерської мережі Mazda в Україні

Компанія «Захід Моторс», офіційний дилер автомобілів Mazda у Львові та Львівській області, за підсумками діяльності за І півріччя 2013 року вже традиційно займає лідерські позиції у втриманні долі ринку на фоні загальноукраїнських показників.

Вже другий рік поспіль компанія «Захід Моторс» утримує долю Mazda, яка  перевищує середньоукраїнський показник серед дилерських підприємств офіційної мережі Mazda в Україні. За шість місяців роботи вона склала 2,0%, тоді як всеукраїнська доля доля Mazda складає 1,3%.

На автомобільному ринку Львівщини компанія «Захід Моторс» з’явилась у лютому 2009 року. Проте, попри свій молодий вік, вкотре  доводить професіоналізм та компетентність, незважаючи на досить складну ситуацію на автомобільному ринку країни.

Свій девіз «Ми працюємо для Вас!» компанія постійно підтверджує проведенням різноманітних акцій та соціальних заходів, актуальними пропозиціями та умовами партнерства, в результаті чого  є однією із найактивніших автомобільних компаній регіону.

До прикладу, у лютому 2013 року в Торговій Галереї «Опера Пасаж» в рамках надзвичайно популярного серед львів‘ян заходу «Fashionista Night» відбулася презентація нової Mazda6. Оновлений флагман модельного ряду Mazda не залишив байдужим понад 500 гостей, присутніх на заході. Усі гості презентації  мали змогу одними з перших оцінити новий автомобіль,отримати кваліфіковану консультацію та записатися на тест-драйв.

Директор компанії «Захід Моторс» Леся Падучак зазначила: «Ми й надалі плануємо втримувати лідерські позиції в регіоні. Адже, пропонуємо нашому  Клієнту все найкраще - починаючи від  обраного авто і закінчуючи сервісним обслуговуванням. Ми завжди намагаємось створити найкращі умови співпраці із нами. Черговим доказом даної політики є успішне функціонування Програми лояльності «5 діамантів», яка має великий набір додаткових бонусів, послуг та преференцій як для існуючих, так і потенційних покупців автомобілів Mazda».

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297