Новини

Забудьте про компроміси з неперевершеною Mazda CX-7!

Компанія «Захід Моторс» оголошує безпрецедентну подію: тільки цього літа знижки на стильний та спортивний кросовер Mazda CX-7 2011 року випуску сягають 20000 гривень!Стиль. Простір. І море задоволення. Саме це відчуває водій, сідаючи за кермо Mazda CX-7, і відразу розуміє, чому цей стильний та компактний кросовер є одним з лідерів у своєму класі.
Лаконічний та динамічний дизайн з достатньо просторим салоном для п`ятьох пасажирів Mazda CX-7 дозволяє об`єднати стиль спортивного автомобіля з практичністю кросовера.

Завдяки пропорціям спортивного кросоверу та низький посадці, характерний силует цього автомобілю неможливо сплутати ні з чим. Атлетичні риси Mazda CX-7, від сильно нахиленого вітрового скла до алюмінієвих колесних дисків,  завжди вирізняють її у потоці автомобілів -

Кожний елемент дизайну перш за все має практичне значення. П`ятикутна решітка радіатора розширена для найкращого охолодження, а великий задній спойлер на даху підвищує аеродинамічні якості автомобіля.Для оновленої Mazda CX-7 характерно не тільки плавне і рівно мірне керування, але й низький рівень шумів двигуна, що забезпечує незрівнянне задоволення від водіння.
За кермом цього стильного та сучасного авто важко повірити, що ви керуєте великим спортивним кросовером - CX-7 легко справляється навіть з найкрутішими поворотами.

Система повного приводу з розподілом крутного моменту легко пристосовується до дорожніх умов і розвиває необхідний крутний момент для кожної ситуації, передаючи потужність на задні колеса для додаткового тягового зусилля. Жорстка підвіска та підсилювач керма забезпечують надійне зчеплення з дорогою при переключенні передач.

При цьому спортивний бензиновий двигун 2.3 DISI з турбонадувом  і шестиступінчаста автоматична коробка передач забезпечують потужність 238 к.с. при 5000 об/хв..

В Mazda CX-7 також багато уваги приділяють безпеці. Спортивний кросовер не тільки забезпечує надійний захист при аварії, але й дозволяє уникнути її.

Автомобіль забезпечує чудовий огляд дороги, а сучасні функції безпеки контролюють ті області, які ви не бачите. Деякі комплектації оснащуються системою контролю простору позаду автомобіля, яка попереджає про автомобіль, що наближається. Завдяки камері заднього виду ви можете бачити те, що відбувається позаду авто.

Система моніторингу тиску у шинах дозволяє слідкувати за станом шин і гарантує повний спокій у довготривалих поїздках. Якщо необхідно виконати екстренне гальмування, аварійна сигналізація дозволить зробити це найбезпечніше.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297