Новини

Mazda5 кличе у подорож!

Якщо у Вас велика та дружна родина і Ви любите подорожувати – ця пропозиція не залишить Вас байдужими, адже, тільки цього літа компанія «Захід Моторс» надає Вам унікальну можливість придбати ідеальний сімейний автомобіль Mazda5 2012 року виробництва зі знижкою до 7%, що в грошовому еквіваленті становить понад 15 000 гривень !Mazda5 - багатофункціональний, компактний автомобіль для всієї родини.
Він не схожий на всі інші сімейні автомобілі. Стильні контури авто, надихнуті самою природою, повторюють форму руху хвиль на поверхні.

Завдяки ретельно проробленим деталям, що притаманно всім автомобілям сімейства Mazda, дизайн задньої стійки та горизонтальні задні ліхтарі надають автомобілю вигляду спортивного хетчбека, а не просто звичайного 7-місного сімейного автомобіля.

Обтічна форма, що забезпечує найменший опір повітря під час руху, дозволяє максимально зменшити рівень шуму в салоні. Що, як правило, не характерно для автомобілів з такими габаритами.

Крім того, нова Mazda5 відрізняється одним із кращих у своєму сегменті простором для ніг пасажирів 2-го й 3-го рядів, великими та зручними сидіннями, а також широкими можливостями трансформації салону. Сидіння, які створені за технологією Karakuri, можна розкласти великою кількістю різних способів. Вони забезпечують зручне перевезення пасажирів і багажу. Ви також зможете переконатися, що доступ до третього ряду сидінь  зручніший, ніж у більшості 7-місних автомобілів.

Яскравий дизайн автомобіля підкреслює Ваше почуття стилю, посилена міцність Mazda5 надає відчуття впевненості у дорозі, забезпечує більш високий рівень безпеки, а багатофункціональний інтер’єр створений спеціально для максимальної зручності водія та усіх пасажирів авто.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297