Новини

Захід Моторс запрошує на тест-драйв оновленої Mazda CX-5!

Відтепер оновлена Mazda CX-5 з ще потужнішим 2,5-літровим бензиновим двигуном доступна для тест-драйву в автосалоні офіційного дилера Mazda у Львові – компанії «Захід Моторс»!

Mazda CX-5 – стильний, надійний та сучасний автомобіль. З часу появи моделі на автомобільному ринку України, він заслужено став бестселером продажів та завоював прихильність усіх автолюбителів, які стали власниками цього авто і просто тих, хто хоч раз сідав за його кермо. До прикладу, у Львові власниками Mazda CX-5 вже стали близько 50 львівян.

 Проте, незважаючи на успіх та високі показники продажів автомобіля, його розробники не збиралися зупинятися на досягнутому результаті і нещодавно з гордістю продемонстрували оновлену Mazda CX-5, в яку внесено ряд технологічних та дизайнерських доповнень.

Та найголовнішою інновацією цього автомобіля став ще потужніший та економічніший двигун. Відтепер Mazda CX-5 доступна з 2,5-літровим бензиновим двигуном потужністю у  192 к.с!

Ще більше драйву Ви отримаєте завдяки kick down на всіх автоматичних коробках передач. Його використання дозволяє додати більше динаміки. Різке натискання на педаль газу одразу знижує передачу, вражаючи чуйною реакцією компактного кросоверу на обгонах.

Про вашу безпеку подбають розширені системи оповіщення водія Mazda CX-5. Тепер за кермом кросоверу у Вас немов з'являються додаткові «очі» - датчики, які ідентифікують перешкоди в «мертвих зонах» і вчасно попереджають про можливу небезпеку.

Також були розширені функції мультимедійної системи з монітором: тепер аудіо сприймає більше голосових команд, з'явилась можливість отримання / відправлення SMS та e-mail через систему Bluetooth, а також Navi TOM-TOM, керований спеціальним джойстиком, для топової версії High 2.5. Виразний дизайн підкреслюється новими сріблястими кнопками аудіо-панелі.

Зміни торкнулися і кольорової гами. Доступні три нових кольори, серед яких відомий Soul Red, насичений червоний, як у нової Mazda6. Спеціально розроблений унікальний технологічний процес комбінує два базових шари, створюючи глибокий, надзвичайно інтенсивний червоний, який контрастує із затемненими ділянками. Як ніякий інший колір, Soul Red підкреслює плавні лінії дизайну компактного кросоверу.

Для запису на тест-драйв звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297